Unum visningslägenhet svartvit

Kontakt

Har du några frågor?

Varmt välkommen att höra av dig till någon av oss!

Address

Humlegårdsgatan 19A
114 46 Stockholm

Telefon

+46 8 120 500 00 (09:00 – 17:00, lunch 12:00 – 13:00)

E-post

info@tobinproperties.se

Niklas Svantesson

Bolagsjurist

niklas.svantesson@tobinproperties.se

Telefon: +46 8 120 500 00

Mobil: +46 70 207 99 90

Louise Saxholm

Marknadschef

louise.saxholm@tobinproperties.se

Telefon: +46 8 120 500 00

Mobil: +46 72 722 27 20

Mathias Wallestam

Chef affärsutveckling & Business Control

mathias.wallestam@tobinproperties.se

Telefon: +46 8 120 500 00

Mobil: +46 737 48 07 77

Johanna Bruce

Projektutvecklare

johanna.bruce@tobinproperties.se

Telefon: +46 8 120 500 00

Mobil: +46 70 721 40 13

Louise Ahlsén

Eftermarknadschef

louise.ahlsen@tobinproperties.se

Telefon: +46 8 120 500 00

Mobil: +46 8 120 559 20 (9:00-17:00)

Caroline Järbratt

Projektansvarig Kundrelation & Eftermarknad

caroline.jarbratt@tobinproperties.se

Telefon: +46 8 120 500 00

Mobil: +46 8 120 559 23 (9:00-17:00)

Ebba Bellander

Projektansvarig Kundrelation & Eftermarknad

ebba.bellander@tobinproperties.se

Telefon: +46 8 120 500 00

Mobil: +46 8 120 559 21 (9:00-17:00)

Marika Friberg

Projektansvarig Kundrelation & Eftermarknad

marika.friberg@tobinproperties.se

Telefon: +46 8 120 500 00

Mobil: +46 8 120 559 24 (9:00-17:00)

Eva Adeström

Projektansvarig kundrelation & eftermarknad

eva.adestrom@tobinproperties.se

Telefon: +46 8 120 500 00

Mobil: +46 737 659 113 (09:00 - 17:00)

Helena Holmberg

Projektledare Koncept & Marknad

helena.holmberg@tobinproperties.se

Telefon: +46 8 120 500 00

Mobil: +46 739 997 799

Anna Wennerstein

Projektledare koncept & marknad

anna.wennerstein@tobinproperties.se

Telefon: +46 8 120 500 00

Mobil: +46 737 083 904

Andreas Sarfve

Projektchef

andreas.sarfve@tobinproperties.se

Telefon: +46 8 120 500 00

Mobil: +46 722 180 601

Milad Saidzadeh

Projektledare

milad.saidzadeh@tobinproperties.se

Telefon: +46 8 120 500 00

Mobil: +46 737 713 676

Björn Bruér

Projektledare

bjorn.bruer@tobinproperties.se

Telefon: +46 8 120 500 00

Mobil: +46 722 521 668

Caroline Le Lann Roos

Projekteringsledare (Föräldraledig)

caroline.lelann@tobinproperties.se

Telefon: +46 8 120 500 00

Mobil: +46 73 763 00 79

Susanne Andersson

Bolagsansvarig

susanne.andersson@tobinproperties.se

Telefon: +46 8 120 500 00

Mobil: +46 762 510 482

Jessica Sone

Kontorschef

jessica.sone@tobinproperties.se

Telefon: +46 8 120 500 00

Mobil: +46 8 120 559 22

Jobba hos oss

__

Vi är alltid intresserade av människor som delar vår vision, värderingar och engagemang för boendeutveckling. Om du har frågor kring hur det är att arbeta med oss och vilka profiler vi söker är du varmt välkommen att höra av dig till oss: info@tobinproperties.se

Karriär på Tobin

skiss_17_TOBIN_arsredovisning_939

Prenumerera på Tobins nyhetsbrev

  • Tobin Properties AB behandlar dina personuppgifter enligt EU:s dataskyddsförordning GDPR. Läs mer här om Tobin Properties personuppgiftspolicy. Genom att klicka här så samtycker du till angivna villkor.