Unum visningslägenhet svartvit

Kontakt

Har du några frågor?

Varmt välkommen att höra av dig till någon av oss!

Besöksadress

Ekensbergsvägen 128 B
172 69 Sundbyberg

 

 

Postadress

Box 1093
171 22 Solna

Patrik Mellgren

Affärsområdeschef Projektutveckling

patrik.mellgren@klovern.se

Telefon: +46 1 048 270 00

Mobil: +46 72 856 22 00

Niklas Svantesson

Bolagsjurist

niklas.svantesson@klovern.se

Telefon: +46 1 048 270 00

Mobil: +46 70 207 99 90

Mathias Wallestam

Chef affärsutveckling & Business Control

mathias.wallestam@klovern.se

Telefon: +46 1 048 270 00

Mobil: +46 1 048 279 14

Louise Ahlsén

Chef Försäljning & Kundrelationer

louise.ahlsen@klovern.se

Telefon: +46 1 048 270 00

Mobil: +46 1 048 279 02

Caroline Pernitz

Projektansvarig Försäljning & Kundrelationer

caroline.pernitz@klovern.se

Telefon: +46 1 048 270 00

Mobil: +46 1 048 279 08

Helena Holmberg

Projektledare Koncept & Marknad

helena.holmberg@klovern.se

Telefon: +46 1 048 270 00

Mobil: +46 1 048 279 07

Andreas Sarfve

Projektchef

andreas.sarfve@klovern.se

Telefon: +46 1 048 270 00

Mobil: +46 1 048 279 12

Caroline Le Lann Roos

Projektledare

caroline.lelann@klovern.se

Telefon: +46 1 048 270 00

Mobil: +46 1 048 279 10

Susanne Andersson

Bolagsansvarig

susanne.andersson@klovern.se

Telefon: +46 1 048 270 00

Mobil: +46 1 048 279 04

Jessica Sone

Kontorschef

jessica.sone@klovern.se

Telefon: +46 1 048 270 00

Mobil: +46 1 048 279 13

Jobba hos oss

__

Vi är alltid intresserade av människor som delar vår vision, värderingar och engagemang för boendeutveckling. Om du har frågor kring hur det är att arbeta med oss och vilka profiler vi söker är du varmt välkommen att höra av dig till oss.

KARRIÄR PÅ TOBIN PROPERTIES

skiss_17_TOBIN_arsredovisning_939